VYTÁPĚNÍ TUHÝMI PALIVY PRO ÚTULNÝ INTERIÉR

Pro každého, kdo chce domácnost vytopit příjemným teplem skutečného ohně, jsou určena krbová kamna a krbové vložky. Pomohou vám změnit váš dům ve skutečný domov.

Vše pro dokonalé vytápění

Chcete-li váš domov vytápět tuhými palivy, ale nevíte, co všechno k tomu budete potřebovat, obraťte se na profesionály.

Mimo samotného topidla, kterým může být krbová vložka či krbová kamna, nabízíme spoustu dalších důležitých součástí systému vytápění, bez kterých se neobejdete. Máme pro vás k dispozici také řadu doplňků. Můžete nás navštívit v naší provozovně a nechat si poradit ohledně výběru krbové vložky, obestavby, krbových kamen a dalších nezbytností.

Naši odborníci vám rádi zodpoví všechny otázky a poradí s výběrem na naší provozovně. Máme pro vás široký sortiment všeho potřebného materiálu pro stavbu vašeho vysněného krbu.

Naše prodejna

Spousta krbů na výběr

Rozvody vzduchu

Přijďte si vybrat

Odvod spalin

Vše pro krb komplet

Chcete si nechat postavit krb?

Učarovaly vám plameny skutečného ohně, které rychle a bez nepořádku vytopí váš domov? Potom je nejvyšší čas pořídit si vhodné topidlo. Rozhodněte se pro ten nejvhodnější způsob vytápění a jemu odpovídající topidlo. Nevíte-li si rady s výběrem, přijďte se k nám poradit. Dozvíte se, co nesmí správné vytápěcí soustavě chybět.

KONTAKTUJTE NÁS

Vytápění krbem není pouze o krbu

Abyste proměnili váš dům ve skutečný domov, je třeba víc než postavit krb. Věnujte pozornost i dalším nezbytnostem.

Základními součástmi krbu jsou skutečně krbová vložka a krbová obestavba. To však zdaleka nestačí pro ideální činnost krbu. Budete potřebovat přívod vzduchu do spalovací komory krbové vložky, neobejdete se také bez kouřovodů, které odvádí spaliny, kouř a saze do komínu. Nestačí vám vytápět pouze místnost, ve které krb stojí? Budete potřebovat také rozvody teplého vzduchu či vody podle výběru typu krbové vložky. Nakoupíte u nás i důležité doplňky jako krbové mřížky, římsy, krbové nářadí, paravan či koš na dřevo.